Günbatımı inşaat işçileri

Biz Kimiz?

BDC Ailesine Hoşgeldiniz.

1993 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan BDC İNŞAAT, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel projelere imza atmaktadır.

BDC İNŞAAT, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş projelerinizi hayata geçirmektedir.

İnşaat sektöründe 20 yıldan bu yana bir çok projeyi başarıyla tamamlayan BDC, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir.

İzmir için büyük projeleri hayata kazandırırken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir.

BDC, birlikte çalıştığı müşterilere ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla toplumumuza değer katmanın da haklı gururu yaşamaktadır.

Kir İnşaat Alanı
Elektrik Müfettişler

Vizyonumuz

Misyonumuz

Sağlıklı, güvenli, çağdaş ve daima en yüksek teknolojiye sahip konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte ülkemize örnek oluşturacak proje uygulamalarını hayata geçirmektir.

Günün ve geleceğin ihtiyaçlarına göre bireylere yaşam alanları kazandırırken proje uygulamalarımızla doğal yapılaşma ve çağdaş toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesinde rol alıp değişim ve gelişime katkıda bulunmaktır.

Doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş mimari yapılarımızın, tüm bireylerin günümüzde ve gelecekte ihtiyaçlarına yanıt vermesini sağlamakla birlikte sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle de bağını kurmaktır.

Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla kalite ve güvenlik standartlarının en son noktasına ulaşmaktır. Bireyleri, konforlu ve güvenli değerlerle buluşturarak, sağlıklı kuşaklar için geleceği bu günden planlamaktır.

Bugünün ve geleceğin kuşaklarının doğa ile bütünlüğünü kesmeden yaşamasını sağlamak, doğaya saygımızı tüm çevrelere yansıtmak, bu bilincimizi korumak ve yaşatmaktır.

Tanıtım

Videomuz